Top 10 - en to uk translation catalogue (73 entries)

en: Options saved successfully.
uk: Установки збережені.

en: Options set to Default.
uk: Установки скинуті.

en: Top 10 popular posts reset
uk: Скинути статистику найпопулярніших записів

en: Top 10 daily popular posts reset
uk: Скинути статистику найпопулярніших записів за сьогодні

en: Tables cleaned of duplicate rows
uk: Все повторювані записи в статистиці були видалені

en: Options:
uk: Установки плагіна:

en: Format to display the count in:
uk: У полі нижче ви можете налаштувати формат відображення кількості переглядів за день, за весь час для записів/сторінок:

en: Use <code>%totalcount%</code> to display the total count and <code>%dailycount%</code> to display the daily count. e.g. the default options displays <code>(Visited 123 times, 23 visits today)</code>
uk: Використовуйте <code>%totalcount%</code> щоб вивести загальне число переглядів, а <code>%dailycount%</code> - перегляди за добу. Наприклад: <code>(Запис переглянуто 123 рази, сьогодні переглядів - 23)</code>.

en: Number of popular posts to display:
uk: Кількість Популярних записів у списку:

en: Daily Popular should contain views of how many days?
uk: За скільки днів вважати перегляди для списку Популярних сьогодні записів?

en: Exclude Pages in display of Popular Posts? Number of views on Pages will continue to be counted.
uk: Виключити сторінки зі списку Популярних записів? Кількість переглядів для сторінок продовжуватиме підраховуватися

en: Display number of views on posts?
uk: Показувати кількість переглядів запису?

en: Display number of views on pages?
uk: Показувати кількість переглядів сторінки?

en: Track visits of authors on their own posts?
uk: Враховувати перегляди записів, зроблені їхніми ж авторами?

en: Display number of page views in popular lists?
uk: Показувати кількість переглядів записів/сторінок в списку Популярних записів?

en: Force daily posts' list to be dynamic? This option uses JavaScript to load the post and can increase your page load time
uk: Зробити список Популярних записів динамічним? Опція використовує JavaScript, і це може збільшити час завантаження сторінок

en: Display page views on Edit posts/pages in WP-Admin? An extra column is added with the count
uk: Показувати кількість переглядів записів/сторінок в адмінці? Для цього буде додана окрема колонка в wp-admin/edit.php

en: A link to the plugin is added as an extra list item to the list of popular posts. Not mandatory, but thanks if you do it!
uk: Залишити посилання на плагін під списками Популярних записів? Автор плагіна був би дуже вдячний Вам, якщо Ви її все ж залишите!

en: Output Options:
uk: Установки плагіна:

en: Title of popular posts:
uk: Заголовок списку Популярних записів:

en: Title of daily popular posts:
uk: Заголовок списку Популярних сьогодні записів:

en: Show post excerpt in list?
uk: Показувати текст запису в списку?

en: Length of excerpt (in words):
uk: Довжина виведеного тексту (в словах):

en: Exclude Categories:
uk: Виключити Категорії:

en: Customize the output:
uk: Установки оформлення списку:

en: HTML to display before the list of posts:
uk: HTML-тег, який використовується перед списком:

en: HTML to display before each list item:
uk: HTML-тег, який використовується перед кожним пунктом у списку:

en: HTML to display after each list item:
uk: HTML-тег, який використовується після кожного пункту в списку:

en: HTML to display after the list of posts:
uk: HTML-тег, який використовується після списку:

en: Post thumbnail options:
uk: Установки превью до записів:

en: Display thumbnails inline with posts
uk: Відображати і превью, і текст

en: Display only thumbnails, no text
uk: Показувати тільки превью, без тексту

en: Do not display thumbnails, only text.
uk: Показувати лише текст, без превью

en: Post thumbnail meta field (the meta should point to the image source):
uk: Ввести назву довільного поля (мета-поле) для виведення превью:

en: If the postmeta is not set, then should the plugin extract the first image from the post. This can slow down the loading of your post if the first image in the related posts is large in file-size
uk: Якщо назва для мета-поля не встановлена, то плагін буде виводити перше зображення із запису. Це може злегка збільшити завантаження в перший раз, так як буде створюватися зменшена копія зображення

en: Thumbnail dimensions:
uk: Розміри виведеного зображення (превью):

en: Max width:
uk: Ширина:

en: Max height:
uk: Висота:

en: The plugin will first check if the post contains a thumbnail. If it doesn't then it will check the meta field. If this is not available, then it will show the default image as specified below:
uk: У першу чергу, плагін перевірить, чи є у запису превью (перевірка по заданому раніше мета-полю). Якщо ж превью нема - буде виводитися картинка за замовчунням:

en: Do you want to set options to Default?
uk: Скинути налаштування плагіна?

en: Reset count
uk: Скинути статистику

en: This cannot be reversed. Make sure that your database has been backed up before proceeding
uk: Скидання статистики не може бути обернена. Перед тим, як скидати все, переконайтесь, що у вас є копія вашої бази даних!

en: Are you sure you want to reset the popular posts?
uk: Ви впевнені, що хочете скинути статистику для Популярних записів?

en: Are you sure you want to reset the daily popular posts?
uk: Ви впевнені, що хочете скинути статистику для Популярних сьогодні записів?

en: This will delete the duplicate entries in the tables. Proceed?
uk: Буде проведено видалення дубльованих запісів з статистики. Продовжити?

en: Quick links
uk: Корисні посилання

en: Top 10
uk: Топ 10 записів

en: plugin page
uk: Сторінка плагіна

en: Other plugins
uk: Інші плагіни автора

en: Ajay's blog
uk: Блог Ajay

en: Support
uk: Підтримка (англ.)

en: Follow @ajaydsouza on Twitter
uk: Йди за @ajaydsouza в Twitter

en: Recent developments
uk: Останні розробки

en: Support the development
uk: Підтримати автора плагіна

en: Enter amount in USD:
uk: Скільки ви готові пожертвувати (в USD):

en: Send your donation to the author of
uk: Відправте пожертву автору

en: Popular Posts
uk: Популярні записи

en: Daily Popular Posts
uk: Популярні сьогодні записи

en: Top 10
uk: Топ 10 записів

en: Results
uk: Результати

en: of
uk: з

en: Page
uk: Сторінка

en: View Daily Popular Posts
uk: Подивитися всі Популярні сьогодні записи

en: View Overall Popular Posts
uk: Подивитися всі Популярні записи

en: Results per-page:
uk: Результатів на сторінку:

en: Previous
uk: Попередня сторінка

en: Next
uk: Наступна сторінка

en: Daily Popular
uk: Популярні сьогодні записи

en: Total / Today's Views
uk: Всього/Сьогодні

en: <h3>Popular Posts</h3>
uk: <h3>Популярні записи</h3>

en: <h3>Daily Popular</h3>
uk: <h3>Популярні сьогодні записи</h3>

en: Settings
uk: Налаштування плагіна

en: Donate
uk: Зробити внесок
